Kalender

Hieronder kun je de komende trainingen en evenementen raadplegen.

Uurregeling kan je hier vinden.

De kalender zal elke maand een update krijgen. (Belangrijk voor de training op donderdag en vrijdag in koksijde.)

Opgelet Woensdag enkel les voor de volwassenen!

 09/11/19: Stage Sven Schiller (Oudenburg) Voor de kids van 10u tot 11u30. Voor de jeugd en volwassenen van 11u30 tot 12u30 en van 13u30 tot 15u30)

10/11/19: Stage Sven Schiller (Koksijde) Voor de kids van 10u tot 11u30. Voor de jeugd en volwassenen van 11u30 tot 13u.)

24/11/19: Wedstrijd in Dworp

30/11/19: Examen Volwassenen en Jeugd Oudenburg (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

1/12/19: Examen Volwassenen en Jeugd Koksijde (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

14/12/19: Examen Kids (Oudenburg)

15/12/19: Examen Kids (Koksijde)

22/12/19: Training met Kerstman (Kerstmuts meebrengen) (Koksijde)

28/03/20 en 29/03/20 Stage Lemmens Brothers in Koksijde en Oudenburg. (Ondertussen Bevestigd, Details volgen)

09/05/20: Examen Volwassenen en Jeugd Oudenburg (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

10/05/20: Examen Volwassenen en Jeugd Oudenburg (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

06/06/20: Examen Kids (Oudenburg)

06/06/20: Examen Kids (Koksijde)

 

zo ma di wo do vr za
1
2
3
4
5
6
7
8
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jan 8 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
9
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jan 9 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
10
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jan 10 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
11
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jan 11 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
12
Koksijde 10:30 am
Koksijde
jan 12 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
13
14
15
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jan 15 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
16
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jan 16 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jan 16 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
17
18
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jan 18 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
19
Koksijde 10:30 am
Koksijde
jan 19 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
20
21
22
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jan 22 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
23
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jan 23 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
24
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jan 24 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
25
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jan 25 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
26
Koksijde 10:30 am
Koksijde
jan 26 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
27
28
29
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jan 29 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
30
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jan 30 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jan 30 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
31