Kalender

Hieronder kun je de komende trainingen en evenementen raadplegen.

Uurregeling kan je hier vinden.

De kalender zal elke maand een update krijgen. (Belangrijk voor de training op donderdag en vrijdag in koksijde.)

Opgelet Woensdag enkel les voor de volwassenen!

 09/11/19: Stage Sven Schiller (Oudenburg) Voor de kids van 10u tot 11u30. Voor de jeugd en volwassenen van 11u30 tot 12u30 en van 13u30 tot 15u30)

10/11/19: Stage Sven Schiller (Koksijde) Voor de kids van 10u tot 11u30. Voor de jeugd en volwassenen van 11u30 tot 13u.)

24/11/19: Wedstrijd in Dworp

30/11/19: Examen Volwassenen en Jeugd Oudenburg (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

1/12/19: Examen Volwassenen en Jeugd Koksijde (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

14/12/19: Examen Kids (Oudenburg)

15/12/19: Examen Kids (Koksijde)

22/12/19: Training met Kerstman (Kerstmuts meebrengen) (Koksijde)

28/03/20 en 29/03/20 Stage Lemmens Brothers in Koksijde en Oudenburg. (Ondertussen Bevestigd, Details volgen)

09/05/20: Examen Volwassenen en Jeugd Oudenburg (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

10/05/20: Examen Volwassenen en Jeugd Oudenburg (Fysiek examen inbegrepen) (9u30-12u)

06/06/20: Examen Kids (Oudenburg)

06/06/20: Examen Kids (Koksijde)

 

zo ma di wo do vr za
1
2
3
4
5
6
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
nov 6 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
7
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
nov 7 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
nov 7 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
8
9
Stage Sven Schiller 10:00 am
Stage Sven Schiller
nov 9 @ 10:00 am – 3:30 pm
09/11/19: Stage Sven Schiller (Oudenburg) Voor de kids van 10u tot 11u30. Voor de jeugd en volwassenen van 11u30 tot 12u30 en van 13u30 tot 15u30) Schi
10
Stage Sven Schiller 10:00 am
Stage Sven Schiller
nov 10 @ 10:00 am – 1:00 pm
10/11/19: Stage Sven Schiller (Koksijde) Voor de kids van 10u tot 11u30. Voor de jeugd en volwassenen van 11u30 tot 13u.)
11
12
13
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
nov 13 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
14
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
nov 14 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
15
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
nov 15 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
16
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
nov 16 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
17
Koksijde 10:30 am
Koksijde
nov 17 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
18
19
20
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
nov 20 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
21
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
nov 21 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
nov 21 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
22
23
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
nov 23 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
24
Koksijde 10:30 am
Koksijde
nov 24 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
25
26
27
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
nov 27 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
28
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
nov 28 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
29
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
nov 29 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
30
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
nov 30 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.