Kalender

Hieronder kun je de komende trainingen en evenementen raadplegen.

Uurregeling kan je hier vinden.

De kalender zal elke maand een update krijgen. (Belangrijk voor de training op donderdag en vrijdag in koksijde.)

Opgelet Woensdag enkel les voor de volwassenen!

19/09/18:  Stage Shihan Lemmens & Kanshi Vera (Oudenburg) 

25/10/18: Halloweentraining (Koksijde)

17-18/11/18: Fysiek Examen Jeugd & Volw

24-25/11/18: Examens Jeugd & Volg

1/12/18: Sinterklaastraining (Oudenburg)

15-16/12/18: Examens Kids

23/02/19: 25-Jarig Club Jubilleum (Zaterdagavond)

2/03/19: Stage Lemmens Brothers te Oudenburg

3/03/19: Stage Lemmens Brothers te Koksijde

16/03/19: Clubkampioenschap –> VERPLAATST NAAR LATER TIJDSTIP

4-5/5/19:Fysiek Examen Jeugd & Volw

11-12/5/19: Examens Jeugd & Volw (Koksijde)

25-26/05/19: Clubweekend

1-2/6/19: Examens Kids 

* Kids (vanaf 2de leerjaar of 7 t.e.m. 11j)

zo ma di wo do vr za
1
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jun 1 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
2
Koksijde 10:30 am
Koksijde
jun 2 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
3
4
5
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jun 5 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
6
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jun 6 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jun 6 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
7
8
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jun 8 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
9
10
11
12
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jun 12 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
13
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jun 13 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
14
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jun 14 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
15
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jun 15 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
16
Koksijde 10:30 am
Koksijde
jun 16 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
17
18
19
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jun 19 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
20
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jun 20 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jun 20 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
21
22
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jun 22 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
23
Koksijde 10:30 am
Koksijde
jun 23 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
24
25
26
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
jun 26 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
27
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
jun 27 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
28
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
jun 28 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
29
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
jun 29 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
30
Koksijde 10:30 am
Koksijde
jun 30 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30