Kalender

Hieronder kun je de komende trainingen en evenementen raadplegen.

OPGELET VANAF SEPTEMBER 2017 zijn er enkele wijzigingen tegenover vorig jaar!

Uurregeling kan je hier vinden.

De kalender zal elke maand een update krijgen. (Belangrijk voor de training op donderdag en vrijdag in koksijde.)

Opgelet Woensdag enkel les voor de volwassenen!

1/10/17: Hoppeland cup semi contact & kata Poperinge

26/10/17: Halloweentraining (Oudenburg)

26/11/17: Beker van vlaams brabant Dworp

2/12/17: Examens Jeugd & Volw (Oudenburg)

3/12/17: Sinterklaastraining (Koksijde)

16/12/17: Examens Kids (Oudenburg)

17/12/17: Examens Kids (Koksijde)

6/5/17: Examens Jeugd & Volw (Koksijde)

2/6/17: Examens Kids (Oudenburg)

3/6/17: Examens Kids (Koksijde)

* Kids (vanaf 2de leerjaar of 7 t.e.m. 11j)

zo ma di wo do vr za
1
Koksijde 10:30 am
Koksijde
okt 1 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
2
3
4
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
okt 4 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
5
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
okt 5 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
6
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
okt 6 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
7
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
okt 7 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
8
Koksijde 10:30 am
Koksijde
okt 8 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
9
10
11
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
okt 11 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
12
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
okt 12 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
okt 12 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
13
14
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
okt 14 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
15
Koksijde 10:30 am
Koksijde
okt 15 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
16
17
18
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
okt 18 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
19
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
okt 19 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
20
Koksijde 7:30 pm
Koksijde
okt 20 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30.
21
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
okt 21 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
22
Koksijde 10:30 am
Koksijde
okt 22 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30
23
24
25
Koksijde 8:00 pm
Koksijde
okt 25 @ 8:00 pm – 9:30 pm
Training Volwassenen + Jeugd
26
Oudenburg 7:30 pm
Oudenburg
okt 26 @ 7:30 pm – 9:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 20u30
27
28
Oudenburg 10:30 am
Oudenburg
okt 28 @ 10:30 am – 12:00 pm
Training Volwassenen + Jeugd Training Kids tot 11u30.
29
30
31